Protector Group

Protector Group, alanında uzman yöneticiler tarafından kurulmuş, tesis yönetiminde entegre hizmet çözümleri ve güvenlik hizmetleri sunan bir kuruluştur.
Temel değeri olarak, en başta “insan”ı alan bu kuruluş, üzerine aldığı sorumluluğun farkında, günümüz dünyasının değişen parametrelerini takip ederek, değişimi ve inovasyonu şirket politikası olarak benimsemiş, taşıdığı bu değerlerle sektörde fark yaratmayı amaç edinmiştir.
Verdiği hizmetin tam anlamıyla müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına uygun olması temel değerlerinden bir diğeridir. Müşterileri ile yaptığı toplantılar sonucunda oluşturduğu “ihtiyaç analizleri” ile operasyonel, personel ya da sonradan oluşmuş ek ihtiyaçları değerlendirir, en kısa zama en uygun çözümleri müşterilerine sunar. Protector Group için birlikte çalıştığı kişiler müşteriden çok, çözüm ortaklarıdır.
Personel seçiminde gösterdiği titizlikle hizmet ettiği insanları “en önemli değer” olarak gördüğünü ispatlar. Çok kademeli bir elemeden geçirerek birlikte çalışmaya başladığı insanlar, Protector Group ’un birer temsilcisi olduğunun farkında olan, gelişime açık personellerdir. Pazar koşullarını takip edip, kabul edilebilir fiyat politikaları uygular. “Güvenlik ve Hizmet”in birer lüks değil, ihtiyaç olduğunun farkındadır. İnsan hayatına verdiği değeri, ulaşılabilirliği ile kanıtlar. Kısaca Protector Group, insan odaklı şirket politikası, sorumluluklarının bilincindeki yapısı ve değerlerini temsil eden personeli ile müşterilerine özgüvenle şunu söyler:
“Yaşam alanlarınız bize emanet”